Vispārīgā informācija:

– Pulciņi tiek plānoti uz trimestri (septembris – decembris, janvāris – marts, aprīlis -jūnijs).

– Pieteikšanās pulciņiem notiek pirms katra perioda sākuma, rakstot e-pastu vai aizpildot iepriekš izsūtīto pieteikuma anketu. Pieteikšanās pulciņiem iespējama tikai, ja tajā ir brīvas vietas. Atteikties no pulciņa ir iespējams rakstot e-pastu:  garderie@ecolejulesverne.lv

– Maksa par pulciņiem tiek piemērota par trimestri, izņemot robotiku, kuram tiek piemērota mēneša maksa. Šeit ir iespējams lejupielādēt pulciņu cenrādi.

– Skolai ir tiesības atcelt 1 – 2 pulciņu nodarbības trimestrī un tās neatstrādāt pasniedzēja slimības vai citu iemeslu dēļ.

– Minimālais bērnu skaits nodarbībā ir 10 bērni, izņemot rokdarbus, kurā minimālais bērnu skaits nodarbībā ir 8.

– Pulciņu grafiks var mainīties atkarībā no pieteikušos bērnu skaita: planning January 2021

– Peldētapmācības pulciņš notiks Elektrum Olimpiskā Centra peldbaseinā. Bērni uz turieni un atpakaļ uz skolu tiks nogādāti ar autobusu (autobusa maksa iekļauta pulciņa cenā). Pulciņš uz laiku ir pārtraukts.

Kontakti par pagarinātās grupas/ pieskatīšanas un pulciņu organizēšanu:

(+371) 27850334

garderie@ecolejulesverne.lv