Kintija Chemali

Kintija vada Cabot korporācijas globālās digitālās pieredzes nodaļu (Global Digital Experience). Viņai ir ilga un daudzveidīga pieredze mārketinga komunikācijā dažādās industrijās, tostarp tādās prestižās augstākās izglītības iestādēs kā Beirūtas Amerikas universitātē un Merilendas universitātē. Kintija ir vadījusi atzinību guvušas kampaņas, piemēram “Uzņēmējdarbības domāšanas pārveidošana MENA reģionā” (“Transforming business thinking in the MENA region”) un ANO Siev iešu / ANO Attīstības programmas kampaņu pret seksuālo vardarbību/uzmākšanos Libānā. Kintijai ir maģistra grāds sabiedriskajās attiecībās (Ball State University) un bakalaura grāds plašsaziņas komunikācijā un žurnālistikā (University of Wisconsin). Ar dedzību par notiekošo augstākās izglītības jomā, Kintija papildus bauda pasaules virtuvi, vīnus un sēņošanu. Viņas meita Mia Sienna ir CM2 klasē.

Laura Gatavs

Skolas procesos iesaistījusies no 2009. gada, kad viņas bērni sāka mācīties skolā. Viņa darbojās valdē brīdī, kad skola saņēma Latvijas Izglītības un zinātnes ministrijas akreditāciju un Francijas ārvalstīs esošo izglītības iestāžu (AEFE) akreditāciju. Laura ir juriste ar darba pieredzi Latvijā un ārzemēs, kas ļauj viņai orientēties dažādu valstu juridiskajās sistēmās. Viņas mērķis ir nodrošināt stabilu pamatskolas klašu darbu, kā arī vidusskolas attīstību un akreditāciju.

Dagnis Posums