Starptautiskais Žila Verna Rīgas Franču licejs ir privāta bezpeļņas organizācija, kuru vada skolēnu vecāku biedrība APECEF. Bērnam uzsākot mācības, vecāki kļūst par biedrības biedriem. Biedrības APECEF izpildinstitūcija ir vecāku valde, kas pārzina un vada biedrības darbu un tiek daļēji ievēlēta katru gadu. Valde regulāri tiekas, lai pieņemtu stratēģiskus lēmumus, kas saistīti ar skolas dzīvi (attīstības plānošanu, skolas celtniecības projektu plānošanu, budžeta sagatavošanu un izpildi u.c.).

Kintija Chemali

Kintija vada Cabot korporācijas globālās digitālās pieredzes nodaļu (Global Digital Experience). Viņai ir ilga un daudzveidīga pieredze mārketinga komunikācijā dažādās industrijās, tostarp tādās prestižās augstākās izglītības iestādēs kā Beirūtas Amerikas universitātē un Merilendas universitātē. Kintija ir vadījusi atzinību guvušas kampaņas, piemēram “Uzņēmējdarbības domāšanas pārveidošana MENA reģionā” (“Transforming business thinking in the MENA region”) un ANO Siev iešu / ANO Attīstības programmas kampaņu pret seksuālo vardarbību/uzmākšanos Libānā. Kintijai ir maģistra grāds sabiedriskajās attiecībās (Ball State University) un bakalaura grāds plašsaziņas komunikācijā un žurnālistikā (University of Wisconsin). Ar dedzību par notiekošo augstākās izglītības jomā, Kintija papildus bauda pasaules virtuvi, vīnus un sēņošanu. Viņas meita Mia Sienna ir CM2 klasē.

Laura Gatavs

Skolas procesos iesaistījusies no 2009. gada, kad viņas bērni sāka mācīties skolā. Viņa darbojās valdē brīdī, kad skola saņēma Latvijas Izglītības un zinātnes ministrijas akreditāciju un Francijas ārvalstīs esošo izglītības iestāžu (AEFE) akreditāciju. Laura ir juriste ar darba pieredzi Latvijā un ārzemēs, kas ļauj viņai orientēties dažādu valstu juridiskajās sistēmās. Viņas mērķis ir nodrošināt stabilu pamatskolas klašu darbu, kā arī vidusskolas attīstību un akreditāciju.

Dagnis Posums

Kristofs Liechti

Kristofs ir Šveices un Latvijas sadarbības programmas vadītājs Šveices vēstniecības paspārnē. Viņš vada trīs Baltijas valstu sadarbības programmas visos aspektos, tostarp finanšu, cilvēkresursu attīstības, ieinteresēto pušu iesaistīšanas, politiskā dialoga un risku pārvaldības jomā. Viens no projektiem ir profesionālās un arodizglītības attīstīšana Latvijā.

Kristofs iepriekš strādājis finanšu un konsultāciju jomā. Viņš ir ieguvis maģistra grādu starptautiskajās attiecībās Ženēvas Institūtā Šveicē un Granadas Universitātē Spānijā. Viņam ir CFA diploms.

Kristofs ir bijis Šveices biedrības “Jaunatne un sports” brīvprātīgais un vadījis kalnu un ziemas sporta ekskursijas aizrautīgiem jauniešiem.

Mūsu skolā mācās divi viņa bērni (dzimuši 2017. un 2019. gadā).
Kristofa dzimtā valoda ir šveiciešu-vācu, un viņš aizrautīgi apgūst franču valodu.

Linda Būmeistere

Linda ir valsts akciju sabiedrības Iekšējā audita nodaļas vadītāja ar plašu pieredzi auditā gan privātajā, gan publiskajā sektorā Latvijā un ārvalstīs. Nesen strādājusi Eiropas Komisijā Briselē, studējusi École de Management ESCEM Poitiers, Francijā, ieguvusi maģistra grādu Latvijas Universitātē finanšu jomā un ir kvalitatīvas, modernas un daudzvalodu izglītības piekritēja.

Viņas pieredze darbā multikulturālā vidē un aizraušanās ar atklātu komunikāciju un sadarbību ir liels ieguvums darbam skolas padomē.

Viņas bērni Edvarts un Matilde mācās CM1 un GS klasē.