Visi Starptautiskā Žila Verna Rīgas Franču liceja darbinieki ir daļa no izglītības kopienas. Viņi ikdienā nodrošina skolas darba organizāciju un darbu klasēs atbilstoši mūsu pedagoģiskajām prasībām. Pievienojoties skolai, viņi tiks aicināti piedāvāt jaunas mācību metodes, projektus un aktivitātes.

Animatori

Mēs meklējam entuziasma pilnus animatorus, kuri ir gatavi organizēt interesantas aktivitātes un projektus bērniem no mācībām brīvajā laikā.

Mēs meklējam arī aizrautīgus animatorus, lai vadītu vasaras nometni no 5. līdz 23. augustam. Vairāk informācijas:

Ja Jūs interesē darbs ar bērniem un Jūs runājat franču valodā, lūdzu sūtiet savu CV un īsu pavadvēstuli uz garderie@lyceejulesverne.lv un directeur.primaire@lyceejulesverne.lv

Mēs meklējam kādu, kam ir pieredze mūzikas, īpaši klavierspēles, mācīšanā, vai mūziķi kluba vadīšanai. Ja jūs interesē ārpusskolas nodarbību veidošana un vadīšana, lūdzu, rakstiet uz garderie@lyceejulesverne.lv.

Izglītības asistents

Līdz 2024. mācību gada sākumam jāaizpilda vairākas pilna laika skolotāju palīgu amata vietas.

Lūdzu, sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli uz: proviseur@lyceejulesverne.lv un recrutement@lyceejulesverne.lv

Skolotāji

Lūdzu, sūtiet savu CV ar motivācijas vēstuli un vismaz divām profesionālām atsauksmēm uz proviseur@lyceejulesverne.lv un recrutement@lyceejulesverne.lv.