Pateicamies par izrādīto interesi par Starptautisko Žila Verna Rīgas Franču liceju. Mēs ar nepacietību gaidām jūsu bērnu jaunajā mācību gadā. Mēs zinām, ka skolas izvēle ir svarīgs lēmums. Visi mūsu darbinieki ir jūsu rīcībā, lai palīdzētu pieņemt pareizo lēmumu un atvieglotu jūsu ģimenes integrāciju mūsu skolā.

Pieteikt bērnu mācībām Starptautiskajā Žila Verna Rīgas Franču licejā nozīmē:

– ievērot Francijas skolu ārzemēs spēkā esošos izglītības, valodas un kultūras principus;

– izglītojamā un viņa likumiskā pārstāvja apņemšanās ievērot izglītības iestādes iekšējos kārtības noteikumus;

– izglītības iestādes finanšu noteikumu ievērošanu.

Veicamie soļi pieteikuma iesniegšanai:

1. posms: iepriekšēja reģistrācija: Lūdzu aizpildiet šo pieteikuma formu. Mūsu komanda ar jums sazināsies pēc iespējas ātrāk, lai sniegtu visu nepieciešamo informāciju un palīdzētu uzņemšanas procesā. Lai reģistrētos vispārējās izglītības programmā, būs nepieciešamas pēdējo 2 mācību gadu liecības.

2. posms: uzņemšanas komisija izskata pieteikumu

Ja bērns iepriekšējā mācību gadā nav apmeklējis Francijas izglītības iestādi, var tikt rīkota vidusskolas direktora (vai sākumskolas direktora (sākumskolas skolēniem) intervija ar vecākiem un topošo izglītojamo. Ja bērns nav mācījies franču skolā un vēlas iestāties pamatskolā vai licejā, var tikt organizēts pārbaudes tests matemātikā un lasītprasmē.

3. posms: uzņemšanas komisijas apstiprinājums.

4. posms: uzņemšanas apstiprināšana. Tiek parakstīts līgums ar Starptautiskā Žila Verna Rīgas franču liceja dibinātāju un iemaksāta pirmreizējā reģistrācijas maksa.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi vai nepieciešama palīdzība, sazinieties ar mums.

Mēs ar nepacietību gaidām jūsu bērnu SŽVRFL!

Kontakti:

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazininieties ar:

Tel. : +371 29141791

E-pasts: admissions@lyceejulesverne.lv